Fakt, zaczyna się prawdziwy sezon wakacyjny. Szansa na zarobek dla wszystkich tych firm, które zbierają swoje największe żniwa właśnie latem. Jakie to biznesy? I czy zawsze muszą być tylko sezonową przygodą? 1. Sprzedaż lodów

Bo kto nie lubi ochłodzić się pysznym, zimnym lodem? Zwolenników tej mikstury jest wielu. I nie ma się temu co dziwić. Przy trzydziestostopniowym upale trudno o kogoś, kto z chęcią zajadałby się tłustą, gorącą goloneczką.

Lody owocowe, lody amerykańskie, lody na patyku, lody czekoladowe. Dla każdego coś pysznego! Zresztą jak pokazuje historia wielkich firm, to właśnie z sezonowe sprzedaży udało się otworzyć naprawdę duże firmy sprzedające m.in. lody.

2. Serwis z naprawą rowerów

Rowerami jeździmy z kilku powodów. Po pierwsze dlatego, że lubimy. Po drugie dlatego, że dbamy o swoje zdrowie. Po trzecie bo oszczędzamy na paliwie. A po zimie, wiadomo, nasz rower nie jest w zbyt dobrym stanie. Z reguły trzeba coś zreperować, coś dokręcić. Tymczasem wiele osób nie ma pojęcia jak samemu poradzić sobie z takim zadaniem.

Może nie zarobisz na tym interesie milionów, ale z pewnością dorobisz kilka groszy np. na wakacje.

3. Hotel dla zwierząt

Ludzie kochają swoich pupilów. Ale spokojnie, nie na tyle, aby zabierać je w podróż, w dodatku z myślą o tym, że będzie trzeba dopłacać np. za pokój hotelowy.

Dwutygodniowa opieka dla psa, kota lub świnki morskiej to naprawdę kusząca propozycja. Śpisz na wakacjach spokojnie, a hotele mogą w naprawdę dużo zarobić.

4. Co w e-commerce piszczy

Także niektóre działy w sklepach przezywają swój złoty okres podczas wakacji. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się wszystkie działy związane z turystyką i rekreacją. Ludzie naprawdę szaleją na punkcie wszystkiego co jest związane z letnim sportem.

źródło: strefabiznesu.pl

5. Budowlanka

Ciężki fach, bo trzeba godzinami pracować na słońcu, ale można dobrze zarobić. Warunek jest jeden, że wykonujesz swoją pracę dobrze i jesteś specjalistą.

Wiadomo, najwięcej prac budowlanych przeprowadzamy właśnie latem – lipiec i sierpień to zatem czas kiedy budowlańcy muszą ostro zakasać rękawy (pamiętaj o zamontowaniu klimatyzacji)

6. Hotele, noclegi

Na wakacje jeździ coraz więcej Polaków! Coraz więcej miejsc z noclegiem ma zatem szansę na łatwy zarobek.

7. Raj dla przewodników wycieczek

Muszą tylko dobrze znać okolice i zabytki. Muszą też znać język obcy! Dwa warunki do tego, by latem zarobić naprawdę dużo.

8. Plażowe must have

Kukurydza, zimna cola, woda, piwo… Wszystko w jednej turystycznej lodówce! Wbrew pozorom na tym interesie też da się wyjść an prostą.

A Wy jakie wakacyjne interesy polecacie?

Udostępnij

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.Required

Możesz użyć tych atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Może spodobają Ci się też te wpisy?